Tesla Cybertruck обігнав новий Porsche 911 у драг-рейсингу, буксируючи такий же Porsche 911 (відео)

Днями компанія Tesla розпочала постачання свого нового пікапа Cybertruck для обраних співробітників і провела велику презентацію. Генеральний директор Ілон Маск розкрив кілька характеристик пікапа з кузовом із нержавіючої сталі, а також запропонував оцінити можливості його прискорення.

Для випробування було придбано новий Porsche 911 2023 року випуску (точна комплектація не уточнюється – ред.). Під час заїзду Tesla Cybertruck випередив Porsche 911 більш ніж на корпус. Але глядачі були в захваті від того, що наприкінці відео стало відомо про те, що Tesla Cybertruck при цьому буксирував такий самий Porsche 911.

Чверть милі електромобіль подолав за 11 секунд ,а розгін від 0 до 96 км/год зайняв 2,6 секунди. Ці цифри відповідають найдорожчій комплектації Cyberbeast.

Нагадаємо, перший прототип Tesla Cybertruck було представлено у листопаді 2019 року, але початок виробництва електропікапа неодноразово переносився. Серійну партію моделі вдалося зібрати лише минулого літа, а перші відвантаження електробілів клієнтам почалися 30 листопада 2023 року.

Підпишись на головні новини у Google NEWS, щоб бути в курсі!