Нові подробиці про BMW 7-Series Protection та i7 Protection

На автосалоні в Мюнхені компанія BMW показала анонсовані раніше броньовані версії BMW 7-Series Protection і i7 Protection, причому остання стала першим автомобілем такого типу з електричною трансмісією. Також було опубліковано додаткові подробиці.

Обидві моделі мають однаковий балістичний захист класу VR9. Автомобілі отримали 20-дюймові легкосплавні диски, які сумісні з «особливо потужною гальмівною системою» і взуті в спеціально розроблені шини Michelin PAX Run-Flat (255-740 R510).

Автомобілі отримали сталеву захисну конструкцію під назвою BMW Protection Core. Ця оболонка поєднується з додатковою бронею днища, товстими захисними вікнами і кожухом паливного бака, що самогерметизується. Компанія заявляє, що пасажири та водій захищені від «атак дронів з вибуховими речовинами» та від гранат. Крім того, є система подачі свіжого повітря та вогнегасник з автоматичним та ручним випуском.

Стандартна система внутрішнього зв’язку дозволяє водію та пасажирам спілкуватися з людьми поза автомобілем, не відкриваючи двері або вікна. До його складу входять зовнішні мікрофони на дзеркалах, зовнішній динамік, додаткові динаміки всередині салону, мікрофон у стелі та ще один додатковий мікрофон на центральній консолі. Крім того, до стандартної комплектації входить аудіосистема Bowers & Wilkins Diamond Surround Sound з 28 динаміками потужністю 1265 Вт.

Серед опцій – додаткове внутрішнє дзеркало, яке постійно показує зображення з камери заднього виду, тому ви знаєте, хто слідує за вами, навіть якщо ви не можете бачити через заднє скло. Передбачено додатковий холодильник між задніми сидіннями, тому пасажири цілком зможуть насолодитися охолодженими напоями, чекаючи порятунку.

Перший BMW i7 Protection базується на комплектації xDrive 60, але використовує компоненти від M70 xDrive. Два електродвигуни в сукупності виробляють 536 к.с. і 745 Нм крутного моменту, який, звичайно ж, передається на всі чотири колеса. Protection i7 розганяється від 0 до 100 км/год за 9 секунд, а швидкість обмежена на позначці 160 км/год.

З іншого боку, BMW 7-Series Protection оснащений м’яким гібридним 4,4-літровим двигуном V8 з турбонаддувом потужністю 523 к.с. Автомобіль розганяється до 100 км/год за 6,6 секунд і досягає максимальної швидкості 210 км/год.

Виробництво BMW 7-ї серії та i7 Protection незабаром розпочнеться на заводі в Дінгольфінгу, а перші поставки очікуються у грудні. Модель BMW i7 Protection доступна у Європі. Для бажаючих стати професійним водієм броньованого BMW автовиробник пропонує спеціальні курси навчання, що включають теоретичні заняття, практичні вправи з управління та відпрацювання тактичного реагування.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!

Джерело carscoops.com