Tesla показала грандіозні масштаби виробництва

Американський автовиробник електромобілів Tesla продовжує дивувати як фахівців, так й простих споживачів. На цей раз в офіційному акаунті Twitter було опубліковано дивовижне відео Giga-Press, який можна сміливо назвати новим промисловим чудом світу.

Giga-Press являє собою гігантську машину для лиття під тиском. Як виявилося, Ілон Маск не брехав, коли говорив, що в зібраному вигляді вона буде розміром в будинок. Треба зазначити, що це найбільше у світі подібне обладнання – воно дійсно унікальне.

Цікаво, що саме за допомогою такого дивовижного чуда техніки компанії Ілона Маска вдається виробляти суцільнолиті задні частини кузова своїх електрокарів, зокрема Tesla Model Y.

Зазначається, що поки така машина встановлена ​​лише на заводі в американському місті Фрімонт. Але в майбутньому подібні механізми-велетні з’являться й на інших підприємствах.

Дивлячись на це чудо техніки стає зрозуміло як компанії Ілона Маска вдається одночасно збільшувати обсяги та темпи виробництва, підвищувати якість і знижувати собівартість своїх автомобілів. Це справді фантастика з майбутнього, яка вже стала реальністю сьогодні!

Підпишись на головні новини у Google NEWS, щоб бути в курсі!

Джерело twitter.com