NIO змушена скоротити обсяги постачання електромобілів у цьому кварталі

У пресі частіше з’являлася інформація про проблеми з ритмічною роботою підприємства зі збирання електромобілів Tesla у Шанхаї, але місцеві виробники, що конкурують, з ними теж зіткнулися. Про це дозволяє судити приклад із компанією NIO, яка була змушена знизити власний прогноз щодо кількості поставлених електромобілів у четвертому кварталі.

Як пояснює офіційний прес-реліз, тепер NIO готова відвантажити клієнтам від 38 500 до 39 500 електромобілів за підсумками четвертого кварталу, тоді як спочатку планувала вкластися в діапазон від 43 000 до 48 000 електромобілів. Втім, навіть уточнений прогноз дозволяє компанії розраховувати на півторакратне збільшення обсягів постачання електромобілів у порівнянні з четвертим кварталом минулого року. У грудні, як повідомляє NIO, компанії довелося зіштовхнутися з проблемами не тільки при виробництві машин, а й при їх доставці та передачі клієнтам. Частину проблем створили локдауни у більшості міст Китаю, які заважали автовиробнику взаємодіяти з клієнтами, які готові отримати замовлені раніше електромобілі.

Безпосередньо у грудні, якщо спиратися на вже опубліковану статистику за жовтень та листопад, NIO спочатку розраховувала відвантажити від 19 000 до 24 000 електромобілів. Тепер вона, напевно, буде змушена задовольнятися 15 000 відвантажених у грудні машин, але навіть цей рівень стане для NIO новим рекордом грудня, оскільки в листопаді компанія відвантажила 14 178 машин. У третьому кварталі поточного року NIO відвантажило понад 31 000 електромобілів.

Усього з моменту запуску конвеєра у травні 2018 року NIO на даний момент виробила понад 300 000 електромобілів. Усього за минулий рік було випущено понад 91 000 електромобілів цієї марки, на модель ES6 припало 41 747 екземплярів, на ES8 – 29 905 штук, а майже 30 000 належали до моделі EC6. Представивши нещодавно оновлений кросовер ES8 та абсолютно новий купеподібний EC7, компанія цілком може розраховувати на подальше зростання попиту на власну продукцію.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!

Джерело electrek.co