Найбільше автошоу року в Китаї закрили через новий спалах коронавірусу

Показали лише 108 із 1600 заявлених моделей.

Головне китайське автошоу року, що проводилося в Ченду, в провінції Сичуань на південному заході Китаю, завершилося достроково через побоювання, пов’язані з новим спалахом COVID-19.

25-й міжнародний автосалон у Ченду припинено з 30 серпня, про подальші заходи буде оголошено в майбутньому, про що йдеться у повідомленні оргкомітету виставки, поширеному сьогодні вранці.

Це пов’язано з тим, що 29 серпня влада Ченду випустила останні вимоги щодо профілактики та контролю коронавірусу, закликаючи до припинення всіх видів масових заходів, починаючи з 00:00 30 серпня. При цьому автосалон відкрився лише 26 серпня, і виставка, яка мала йти десять днів, тривала лише чотири дні.

Виставка була відкрита для ЗМІ та професійних відвідувачів лише з 26 по 28 серпня, а звичайні відвідувачі змогли відвідати її лише вчора, 29 серпня.

Згідно з інформацією, опублікованою організаторами, на заході 128 брендів збиралися представити понад 1600 автомобілів. Усього ж показали лише 108 нових моделей, 40 із яких були транспортними засобами на нових джерелах енергії.

У виставці взяли участь такі успішні китайські стартапи електромобілів, як NIO, XPeng Motors, Li Auto, DongFeng та Zeekr.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!
Або завітай на обговорення цієї теми на сторінці AMPERCAR.com у facebook!

Джерело cnevpost.com