Випуск електрокросовера BMW iX відкладено до наступного року

Виробництво електричного кросовера стартує тільки в березні 2022 року.

Флагманський електричний кросовер BMW iX був представлений восени 2020 року і повинен був стати на конвеєр в кінці цього року, щоб до початку 2022 року його змогли отримати перші клієнти. Однак тепер старт виробництва відкладається до березня 2022 року.

Причини затримки невідомі. Можливо, це так чи інакше пов’язане з обмеженнями, викликаними пандемією коронавірусу.

Також на форумі з’явилися чутки про комплектації новинки, судячи з усього ця інформація отримана від дилерів BMW. Так, першою в виробництво буде запущено топова версія з повнокерованим шасі і пневматичною підвіскою в базі. Для простіших версій, які з’являться пізніше, пневматика буде доступна за доплату. Опціонними будуть і колеса на 21 або 22 дюйми, тоді як 20-дюймові диски стануть стандартними.

Серед інших опцій передбачена аудіосистема Bang & Olufsen замість стандартної акустики Harman/Kardon, панорамний дах і для чогось салонна відеокамера.

Очікується, що топова версія iX отримає два електромотори сумарною потужністю понад 500 кінських сил і тягову батарею на 100 кіловат-годин. Останньої буде вистачати на 600 кілометрів шляху, виміряних за методикою WLTP.

Підпишись на головні новини у Google NEWS, щоб бути в курсі!

Джерело ixforums.com