Volkswagen наздожене Tesla за обсягами випуску електромобілів вже в 2022 році

Величезне зростання курсу акцій Tesla, як пояснюють аналітики, було пов’язане зі зміцненням віри інвесторів у здатність компанії й далі збільшувати обсяги виробництва електромобілів ударними темпами. Фахівці UBS вважають, що Volkswagen не буде відставати від конкурента, і до середини десятиліття обидві компанії стануть найбільшими гравцями на ринку.

Як відзначають аналітики New Street Research, вже до кінця наступного року Tesla зможе збільшити обсяги виробництва електромобілів до двох мільйонів в рік і в 2023 році подолає цей рубіж. Перед компанією Volkswagen, по думку експертів UBS, стоїть цілком посильне завдання вже в наступному році випустити не менше 1,2 млн електромобілів, що наблизить її за масштабами профільного бізнесу до Tesla.

Вже за підсумками минулого року Volkswagen вдалося зайняти до 25% європейського ринку, наблизившись до показників Tesla. Як вважають експерти UBS, платформи Volkswagen для створення електромобілів будуть відрізнятися хорошою масштабністю. Якщо в 2020 році на кожному електромобілі виробник в середньому міг заробляти 1% його вартості, то до 2025 року норма прибутку зросте до 7%. До середини десятиліття, як уже зазначалося, витрати на виробництво бюджетного електромобіля порівняються з собівартістю виробництва машини з ДВЗ.

Tesla вдасться зберегти лідерство в окремих областях, як пояснюють автори аналітичної записки. Так, американська компанія буде перевершувати німецького конкурента в програмному забезпеченні, включаючи функції активної допомоги водієві. Напрацювання Tesla в області створення силових приводів, на думку експертів UBS, теж будуть забезпечувати компанії технологічне лідерство в порівнянні з Volkswagen. Як прогнозує UBS, до 2040 року електромобілі остаточно проникнуть в усі сегменти автомобільного ринку. Обрана Volkswagen стратегія переходу на електротягу в цьому випадку повинна забезпечити успіх трансформації бізнесу.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!
Або завітай на обговорення цієї теми на сторінці AMPERCAR.com у facebook!

Джерело marketwatch.com