Візит Ілона Маска до Великобританії оживив чутки про будівництво заводу Tesla

Ще минулого року виникли чутки про пошук компанією Tesla майданчики для будівництва підприємства з випуску електромобілів у Великобританії, але тоді перспективи проєкту були затьмарені наближенням «Брекзіту». Джерела повідомляють, що Ілон Маск (Elon Musk) знову відвідав країну, а місцева влада занепокоїлася пошуком підходящої земельної ділянки.

Як пояснює Electrek, особистий літак глави Tesla провів в аеропорту поблизу Лондона понад добу, а видання The Telegraph серед своїх передплатників розповсюдило інформацію про пошук муніципальною владою у двох районах Великобританії вільної ділянки землі площею до 2,5 квадратних кілометрів для компанії, чиє ім’я не називається. На пошуки ділянки було відведено незвично короткий час – всього 48 годин, і це могло бути пов’язано з програмою візиту Ілона Маска до Великобританії.

У минулому кварталі Tesla змогла продати в Великобританії 7304 електромобілі, країна стала найбільшим для компанії ринком актуального на той момент складу Євросоюзу. З появою версії Tesla Model Y для країн з лівостороннім рухом значущість ринку Великобританії для бізнесу компанії повинна тільки зрости. Майданчик в цій країні Tesla розглядала як альтернативу німецькому, але пізніше вирішила побудувати підприємство в околицях Берліна. Можливо, тепер у майбутнього підприємства Tesla в Великобританії стало менше невизначеності.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!
Або завітай на обговорення цієї теми на сторінці AMPERCAR.com у facebook!

Джерело electrek.co


Коментарі
Завантаження...