В Україні АЗС ігнорують держрегулювання і продають пальне значно дорожче

Через великий ажіотаж, викликаний дефіцитом на паливному ринку, окремі мережі автозаправних станцій продають пальне на 5-20% дорожче встановлених державою граничних цін.

Як стало відомо AMPERCAR.com, мережі активно використовують корпоративні додатки.

Так, на АЗС мережі «БРСМ-Нафта» відсутні цінники на стелах. Це мало би означати відсутніть пального. Однак у додатку мережі на цій же станції можна купити пальне за вищою ціною й заправитися, встановивши додаток «БРСМ Plus». Наприклад, А-92 там коштує 43,99 грн/л, що на 17% дорожче від встановленої ціни. Те саме стосується й інших видів пального.

За «додатковою» схемою працювала і мережа UPG. АЗС мережі реалізовували бензин через свій додаток за 46 грн/л, тоді як на стелі було вказано ціну 39,10 грн/л.

У мережі ANP, яка входить до групи «Приват», перша заправка обмеженого обсягу в 20 л здійснюється за «граничною» ціною. Натомість додатковий об’єм пального пропонується придавати через корпоративний застосунок  дорожче від граничних цін на 3-11%.

Раніше директор Консалтингової групи «А-95» Сергій Куюн заявив, що Кабмін має контролювати дотримання граничних цін на нафтопродукти задля захисту споживачів і збільшення кількості працюючих заправок в країні.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!
Або завітай на обговорення цієї теми на сторінці AMPERCAR.com у facebook!