В США назвали найкращі та найгірші автомобілі за версією Consumer Reports

Дослідники Consumer Reports опублікували рейтинг найнадійніших та найякісніших автомобільних брендів на ринку США. Торік його очолювала Subaru, цього року на вершині BMW.

BMW виробляє багато потужних, функціональних і надійних моделей, тому не дивно, що вона займає перше місце в рейтингу наших брендів. Але не преміальні бренди, такі як Subaru, Toyota та Mazda, також незмінно займають високі позиції протягом останніх кількох років, гарантуючи, що споживачам не доведеться жертвувати доступністю, щоб отримати високоякісний автомобіль, – сказав Джейк Фішер, старший директор відділу випробувань авто Consumer Reports.

У новому рейтингу Consumer Reports (він будується на підставі проведених власних випробувань, опитувань та даних краш-тестів) у BMW 81 бал, а Subaru — 79. Цікаво, що друге місце разом з японським брендом ділить Mini. У Lexus і Honda по 77 балів, у Toyota і Genesis – по 76. 75 балів у Mazda, 74 – у Audi, 73 – у Kia.

Якщо Subaru багато років входить до числа кращих, то незмінно найгірший бренд Land Rover (всього 45 балів). Не набагато надійніші і якісніші автомобілі у Jeep (46 балів). Цікаво, що значно менше нарікань до автомобілів Tesla, які не славляться як мінімум якістю збірки: на рахунку улюбленого автобренду Ілона Маска 66 балів.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!

Джерело consumerreports.org