В мережі з’явилися перші зображення найпопулярнішого електромобіля KIA після рестайлінгу

KIA вже працює над рестайлінгом EV6 GT, і завдяки нашим колегам із Infinite Run TV ми вперше можемо побачити найпопулярніший електромобіль Kia. Оновлений Kia EV6 GT, помічений на парковці в Південній Кореї, був замаскований, але, попри це, відмінності від попередника побачити досить легко. Вони вперше торкаються дизайну передньої частини, а також фари або колеса.

Щодо силової установки, навряд чи варто чекати великих змін у порівнянні з нинішньою лінійкою. Можливе невелике доопрацювання, щоб зробити електродвигуни більш ефективними, і, можливо, додавання акумуляторної батареї вищої ємності для збільшення запасу ходу на електротязі. За деякими даними, Kia планує додати акумулятори LFP, щоб зробити EV6 доступнішим.

Враховуючи дизайн інтер’єру нещодавно випущеного EV9, можна припустити, що Kia застосує ту саму систему зігнутого скла третього екрана, а також новітні функції безпеки та технологій.

Важко сказати, коли Kia планує випустити цей рестайлінг, але навряд він з’явиться раніше літа в Південній Кореї, а моделі для Європи та США надійдуть у продаж до кінця 2024 року.

Підпишись на головні новини у Google NEWS, щоб бути в курсі!

Джерело electrek.co