В мережі показали фото чотирьох Tesla Semi на зарядній станції

Схоже, хтось уже експлуатує електричні вантажівки.

Tesla дражнить своїх фанатів новою фотографією чотирьох білих електричних тягачів Tesla Semi, припаркованих поряд із зарядною станцією. Цікаво, що один із них має кабіну без спальника.

Але цікаве й місце, поряд із яким вони припарковані. Імовірно, це перша у світі станція мегазарядки (Tesla Megacharger) на заводі Tesla Gigafactory 1 у Неваді. За неофіційними даними, на такій станції Semi зможе поповнювати акумулятор зарядним пристроєм потужністю до 1,5 МВт.

Як запевняють наші західні колеги, компанія випустила перші Semi на новому підприємстві, розташованому за кілька кілометрів від основного заводу Gigafactory 1. Саме там було помічено кілька вантажівок.

У фінансовому звіті за 4 квартал 2021 року Tesla замовчує хід робіт над Semi, хоча, за інформацією деяких ЗМІ, цього року планується випустити обмежену партію тягачів.

Достовірно сказати про те, які компанії отримають в дослідну експлуатацію Semi, поки не є можливим. Але ж деяка інформація вже є. Наприклад, Frito-Lay з американського міста Модесто отримає кілька станцій Tesla Megacharger, які якраз і призначені для Tesla Semi.

Нагадаємо, кілька місяців тому Генеральний директор PepsiCo Рамон Лагуарта заявив, що компанія очікує на перше постачання вантажівок Tesla Semi у четвертому кварталі 2021 року, але замовник машини так і не отримав. Компанія Pepsi розмістила замовлення на 100 вантажівок Semi ще чотири роки тому фактично під час першої презентації перспективної моделі. На цей час це найбільше замовлення на тягачі, яке вдалося отримати Tesla.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!
Або завітай на обговорення цієї теми на сторінці AMPERCAR.com у facebook!

Джерело electrek.co