Унікальні військові машини зі США засвітилися в Україні – відео

Бійці ЗСУ на південному фронті отримали американські ремонтно-евакуаційні автомобілі M984A4 “HEMTT”. Відео із цією технікою в українських степах опублікували білоруські добровольці з “Батальйон терор”.

Як завжди, точне місце зйомки відео невідоме. Можна лише припустити, що M984A4 “Heavy Expanded Mobility Tactical Truck” зараз допомагає Збройним силам України виганяти окупантів із південних областей.

“Білоруси втомилися чекати на відкриття McDonald’s у Києві та штурмували McDonald’s у Херсонській області”, – з гумором підписали відео військові

Раніше Міноборони США пообіцяли, що Україні передадуть близько 20 ремонтно-евакуаційних машин для військових, але тип авто не уточнювали.

Багатоцільові бронемашини “HEMTT” M977 вперше були використані в 1982 році. На момент 2019 року компанія Oshkosh Defense встигла випустити близько 35 тисяч бронемобілів HEMTT в різних модифікаціях. Якщо говорити про стандартне обладнання машини, воно складається з лебідки з вантажопідйомністю 27 тонн і підйомного крана.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!
Або завітай на обговорення цієї теми на сторінці AMPERCAR.com у facebook!

Джерело auto.bigmir.net