Українські рятувальники отримали нові спецавто Peugeot Boxer

Нещодавно у Львові відбулася урочиста передача рятувальникам трьох спеціальних пожежних автомобілів першої допомоги на базі французької моделі Peugeot Boxer. Автопарк Державної служби надзвичайних ситуацій продовжує поповнюватися новими автівками.

Церемонія передачі відбулася 4 березня на території однієї з частин державної служби надзвичайних ситуацій. Вогнеборцям урочисто вручили сертифікат на три пожежні автомобілі першої допомоги на базі Peugeot Boxer. Їх загальна вартість становить близько 3 мільйонів гривень. Зараз таких машин тут вже п’ять одиниць.

Зазначається, що цю техніку придбали в рамках проєкту “Спільний захист людей й навколишнього середовища шляхом створення українсько-польської системи попередження та реагування на катастрофи в Карпатському Єврорегіоні”, який реалізується за підтримки Програми транскордонного співробітництва “Польща-Білорусь-Україна 2014-2020”.

Сучасні моделі спеціальних пожежних автомобілів першої допомоги побудовані на українському підприємстві Tital. Вони комплектуються баком для води на 500 літрів та баком для піноутворювача на 20 літрів. Крім того, є різні варіанти аварійно-рятувального обладнання: гідравлічний інструмент, бензоріз, бензопила, медичний “бокс” з лікарськими засобами.

Нагадаємо, що під капотом Peugeot Boxer встановлено 2-літровий турбодизельний двигун, що розвиває 160 кінських сил. Однією з переваг даної моделі є економічна витрата палива – всього 6,6 літри на сто кілометрів шляху.

Підпишись на головні новини у Google NEWS, щоб бути в курсі!

Джерело autocentre