Українець розробив унікальний всюдихід на гусеницях

Український винахідник з Тернопільщини побудував дивний всюдихід на гусеницях. Машина може долати замети до 1,5 метрів та має досить симпатичну й до того утилітарну зовнішність.

Вітчизняні майстри не перестають дивувати унікальними проєктами. Дивовижний транспортний засіб побудував мешканець Тернопільської області. На розробку та створення українець витратив 2,5 року. Після сильних снігопадів цього року, винахідник нарешті зміг випробувати свій всюдихід.

Про його унікальний транспортний засіб розповіли навіть в сюжеті ТСН.

Конструктор зі Зборова розповів, що свій проєкт зробив з кабіни від польського “Жука”, а також запчастин старого “Москвича”. Коробка передач, мотор й мости – також від старенького “Москвича”. Щоб зробити гусениці, чоловік просто обтяг вісім коліс “Москвича” з кожного боку одним великим шматком гуми.

Спереду всюдихода винахідник помістив “ніж”, який дуже ефективно розрізає снігові замети. При цьому вхід в салон зроблений ззаду спеціально таким чином, щоб на випадок сильного снігопаду можна було потрапити в машину.

“Коли багато снігу, решітка підіймається і людина може пройти в салон”, – каже конструктор. Зазначається, що винахіднику зараз 59 років та все своє життя він займався виготовленням саморобних тракторів, мотоблоків, причепів та інших пристроїв для господарства.

Підпишись на головні новини у Google NEWS, щоб бути в курсі!

Джерело youtube.com