У США морози знерухомили сотні електромобілів: Чикаго перетворився на «цвинтар Tesla»

Несподівані морози в одній із найбільших агломерацій США нагадали про вразливість електромобілів перед низькими температурами.

14-17 січня морозна погода на півночі штату Іллінойс, де знаходиться одна з найбільших агломерацій США – Чикаго, перетворила простори навколо зарядних станцій на цвинтарі замерзлих електромобілів, повідомив телеканал Fox 32.

Біля південного берега озера Мічиган температура повітря трималася в діапазоні від мінус 15°C до мінус 23°C. Для тих місць, де клімат приблизно як у нас, такий мороз хоч і рідкісне явище, та не є чимось незвичайним. Але саме таким він став для власників електромобілів із Чикаго та околиць.

Як відомо, ємність акумуляторів з електролітом на основі літію та їх здатність приймати та віддавати заряд за таких низьких температур різко знижуються. Разом зі зростанням енергоспоживання через інтенсивне використання обігріву це закономірно призвело до черг на заправних станціях, які на таке навантаження виявилися не розраховані.

Не дочекавшись своєї черги до зарядних терміналів, власники просто залишали електромобілі з повністю розрядженими батареями та вирушали додому.

Чому саме трапився колапс, судити важко. Власники електромобілів, що потрапили в таку ситуацію на зарядній станції Tesla в одному з передмість Чикаго, герої репортажу телеканалу, нарікали на термінали, що відмовилися працювати, скаржилися на відсутність зворотного зв’язку від компанії Tesla, на марні спроби дочекатися черги до заповітного штекера.

Коментарів щодо становища, що склалося в Іллінойсі, компанія Tesla не давала, не вдалося їх отримати і телеканалу Fox 32.

Підпишись на головні новини у Google NEWS, щоб бути в курсі!

Джерело ithome.com