У Китаї створили вантажівку-робота для прибирання доріг

Вже найближчим часом перша партія цих машин займеться прибиранням міста Гуанчжоу.

Світовий автопром неухильно рухається у бік автоматизації. Причому йдеться не лише про автопілот для легкових авто, а й про автономні системи для деяких вантажних сервісних автомобілів.

Так, нещодавно в Китаї представили Robosweeper — автономну вантажівку, призначену для очищення та дезінфекції доріг загального користування. Вантажівка була розроблена WeRide спільно з Yutong Group і є повністю електричною. Як і будь-яка машина для прибирання вулиць, автономна вантажівка має функції підмітання, поливання, дезінфекції, розпилення з боків і ззаду.

Зовнішній вигляд автономного автомобіля досить футуристичний, причому це не просто концепт або рендер, а повністю готовий транспортний засіб, який може випускатися серійно. Датчики, які повсюдно випирають із кузова, дозволяють досягти автономного водіння 4 рівня.

За даними місцевих ЗМІ, зупинки для планування маршруту, технічного обслуговування, зарядки, поповнення води та зливу забрудненої води можуть здійснюватись без участі людини.

Перша партія автономних прибиральників розпочне випробування у місті Гуанчжоу. Якщо проект приживеться, то подібний флот автономних прибиральників буде доступний і в інших містах Китаю.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!
Або завітай на обговорення цієї теми на сторінці AMPERCAR.com у facebook!

Джерело auto.bigmir.net