У Фінляндії створили перший у світі автосалон зі снігу

Компанія Polestar відкрила перший у світі дилерський центр зі снігу.

Новий торговий центр виробника електромобілів побудований повністю зі снігу — понад 3 тис. кубічних метрів снігу, зібраного на гірськолижному курорті. Будівля кубічної форми була побудована всього за 20 днів у Рованіємі, розташованому за Полярним колом. Polestar Snow Space відкрито до кінця лютого для споживачів та дозволяє замовити арктичні тест-драйви Polestar 2 EV. Після цього Polestar знесе конструкцію та поверне сніг на гірськолижні схили.

“Місто Рованіємі відоме своїм прекрасним дизайном”, – сказав Мартін Остерберг, менеджер з маркетингу Polestar Finland. «Ми хотіли вшанувати це, створивши гарну роботу, натхненну мінімалістичною та чистою мовою дизайну нашого бренду. Вибір будівельного матеріалу був простий через місце розташування та бажання використовувати круглі матеріали».

Будівлю було спроєктовано архітекторами Polestar за зразком мінімалістичної штаб-квартири компанії у Швеції та побудовано фінською фірмою Frozen Innovations, яка заявила, що вже 20 років використовує сніг та лід як унікальні будівельні матеріали.

Його висота 12 метрів, а стіни завтовшки 2 метри. Будівельна бригада використовувала дерево та метал для виготовлення форм та будівельних лісів, але, коли будівництво було закінчено, прибрала все, окрім снігу.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!
Або завітай на обговорення цієї теми на сторінці AMPERCAR.com у facebook!

Джерело polestar.com