Tesla затримає запуск доступної моделі: доведеться почекати кілька років

На думку аналітиків Evercore, які відвідали завод Tesla в Техасі, компанія, швидше за все, ще кілька років не зможе налагодити виробництво більш доступної моделі. Глава компанії Крісом МакНаллі у понеділок висловив сумніви щодо оптимістичного сценарію для більш дешевого автомобіля, неофіційно званого Model 2, що передбачає виробництво 500 000 одиниць у 2026 році замість загальноприйнятого прогнозу більш ніж 1 мільйон.

Генеральний директор Ілон Маск заявив, що Tesla знаходиться між двома хвилями зростання, перша з яких підтримувалася седаном Model 3 і кросовером Model Y, а друга очікується від більш дешевого електромобіля наступного покоління. Згідно з його планами, компанія планує розпочати виробництво цього електромобіля до кінця 2025 року на своєму заводі в Остіні.

Собівартість наступної моделі знизиться з 28 000 до 20 000 доларів, причому передбачається, що автомобіль матиме запас ходу близько 402 км і не матиме скляного даху, пише МакНаллі. «Велика суперечка» викликає питання про те, чи буде в базі новинки автопілот від Tesla, враховуючи, що його вартість може становити від 2 000 до 3 000 доларів.

Підпишись на головні новини у Google NEWS, щоб бути в курсі!

Джерело electrek.co