Tesla представила оновлене рульове колесо

Tesla представляє оновлену версію свого спірного кермового колеса, яка обіцяє не лише покращену якість та використання більш надійних матеріалів, а й значні зміни у розміщенні кнопки сигналу.

У соцмережах було опубліковано зображення нового керма, на якому видно, що кнопка сигналу тепер розташована в центрі, як і належить. Шви виглядають надійнішими, а в цілому дизайн відповідає високому рівню «преміальності» автомобілів Tesla. За відгуками тих, хто вже встиг оцінити нове кермо, воно спроєктоване так, щоб витримувати більш інтенсивне використання.

Це значне поліпшення, враховуючи, що раніше власники скаржилися на передчасне зношування рульового колеса, коли обробка починала відшаровуватися вже після 6440 км пробігу.

Крім того, було перероблено систему активації клаксона. Раніше для цього використовувалася ємнісна кнопка, яка часто спрацьовувала випадково. Власники Tesla висловлювали пропозиції щодо переміщення кнопки гудка через невдале розміщення. Генеральний директор Ілон Маск визнав цю проблему і заявив, що оновлення програмного забезпечення дозволить активувати сигнал натисканням на правий бік керма. Схоже, що аналогічні зміни були внесені і до традиційного круглого кермового колеса, стандартного для всіх моделей.

Нагадаємо, що кермо тепер пропонується як додаткова опція за 1 000 доларів для Model S та Model X, включаючи версії Plaid.

Tesla вперше анонсувала покращене кермо в липні 2023 року, коли співробітник компанії поділився, що клієнтам слід почекати із заміною свого дефектного керма до появи оновленої версії з покращеними матеріалами. Хоча початкові терміни були вказані неправильно, Tesla у результаті представила більш довговічну версію із традиційною кнопкою сигналу.

Підпишись на головні новини у Google NEWS, щоб бути в курсі!

Джерело electrek.co