Tesla показала причіп із сонячними панелями, що дозволяє поповнювати запас ходу електромобіля

Поки що складно сказати, чи можна вважати концептуальну розробку Tesla «найбільшим пауербанком у світі», але увагу на виставці IdeenExpo в Ганновері вона привернула. Автомобільний причіп, оснащений висувними сонячними панелями та терміналом Starlink для зв’язку із зовнішнім світом, здатний генерувати до 2,7 кВт електроенергії. Поки це лише концептуальний макет, про плани виробництва нічого не повідомляється.

Хоча сторонні ентузіасти намагалися забезпечити зарядку тягових батарей електромобілів Tesla від сонячної енергії під час автопробігу, їм доводилося використовувати сонячні елементи на гнучкій основі. Сам Ілон Маск (Elon Musk) свої симпатії до подібних ідей досі висловлював лише у контексті оснащення комерційних фургонів сонячними панелями на даху та відкидних бічних секціях. Тепер же на виставці в Німеччині компанія продемонструвала прототип причепа із сонячними панелями, які в розкладеному стані за день стоянки на сонці здатні поповнити запас ходу електромобіля на 80 км, але це лише в ідеальних умовах. Термінал Starlink забезпечить автовласника доступом до супутникового інтернету, і це досить непоганий симбіоз технологій Tesla і Starlink.

На тій же виставці Tesla демонструвала більш приземлені досягнення – кузов кросовера Model Y у розрізі, що демонструє інтегровані в силову структуру акумуляторні осередки нового типорозміру 4680. Такі в Німеччині на конвеєрі Tesla поки не використовуються, але до кінця року компанія збирається модернізувати за новим підприємством у Техасі освоїти випуск перспективних версій електромобілів.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!
Або завітай на обговорення цієї теми на сторінці AMPERCAR.com у facebook!

Джерело electrek.co