Tesla Model 3 втратила звання «кращий вибір» в рейтингу Consumer Reports

Електричний седан Model 3, що випускається Tesla, здав позиції в рейтингу відомого видання Consumer Reports, присвяченого оглядам товарів. Автомобіль позбувся статусу «кращий вибір», що пов’язано із тимчасовим відключенням в моделі функції автоматичного екстреного гальмування і відмовою від деяких інших систем безпеки.

У виданні пояснили, що понизили статус машин після того, як Tesla припинила використання радарів в якості додатків до камер, що позбавило машини ряду можливостей на час перехідного періоду.

«Якщо водій думає, що транспорт підтримує функцію забезпечення безпеки, а він не підтримує, це принципово змінює профіль його безпеки», – заявив представник Consumer Reports Девід Фрідман (David Friedman). Відомо, що рейтинг електромобіля впав на три бали до 75, але цих показників досить, щоб машина залишалася в «рекомендованих».

Падіння сталося після того, як Національна адміністрація безпеки дорожнього руху США перестала маркувати випущені 27 квітня і пізніше електромобілі Model 3 і Model Y як оснащені системами екстреного гальмування, попередження про небезпеку лобового зіткнення і попередження про вихід зі смуги руху.

На цьому тижні Tesla нарешті повідомила, що електромобілі Model 3 і Model Y з цього місяця не будуть комплектуватися радарами. Замість цього їх автопілоти будуть покладатися на дані камер. Це призведе до тимчасового відключення деяких систем.

Найпопулярніші у Tesla електромобілі Model 3 вперше отримали рейтинг «кращий вибір» Consumer Reports минулого року. Це почесне звання присуджується редакцією тільки десяти автомобілям щорічно.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!
Або завітай на обговорення цієї теми на сторінці AMPERCAR.com у facebook!

Джерело bloomberg.com