Свіжу версію прототипу Tesla Cybertruck без дверних ручок показали на відео

Попереднє знайомство з ходовим зразком електричного пікапа Tesla Cybertruck відбулося за рахунок появи «шпигунського» відео з квадрокоптера над тестовою трасою в Каліфорнії. Нове відео дозволяє роздивитися машину з близької відстані та з усіх боків, хоч і залишає безліч питань.

Минулих вихідних в мережі вже з’являлися фотографії актуальної версії прототипу Tesla Cybertruck, а тепер вони доповнюються коротким відеороликом, який опинився у розпорядженні учасників форуму (майбутніх) власників цієї моделі. Машина була помічена у виробничих цехах нового підприємства в Техасі, яке досі не приступило до серійного складання кросоверів Model Y, зате сусідить з новою штаб-квартирою компанії.

Автори відео мимоволі порівнюють дизайн пікапа з холодильником та демонструють машину з різних ракурсів. Масивні бічні дзеркала складені, а відсутність дверних ручок може перекочувати на серійний варіант пікапа. У всякому разі, навіть існуючі моделі електромобілів Tesla здатні автоматично прочиняти двері при наближенні власника, так що і для футуристичного пікапа це не повинно стати проблемою.

Сервоприводом, за словами очевидців, забезпечений і задній борт пікапа, в якому ховається телескопічний трап для заїзду до кузова компактної мототехніки. Кришка вантажного відсіку на відео або була відсутня, або була складена. Нагадаємо, що в серійному варіанті на ній можуть розміститися сонячні панелі, які пропонуються як опція.

Увагу привертає і гігантський склоочисник на вітровому склі. Його було помічено на ходовому прототипі під час випробувань на заводській трасі біля підприємства в Каліфорнії. У серійному варіанті Tesla, напевно, спробує запропонувати якесь більш витончене рішення, але на етапі випробувань згодиться і такий варіант.

Нагадаємо, що цього тижня Ілон Маск (Elon Musk) має виступити з доповіддю про найближчі плани компанії, напевно він при цьому не зможе обійти увагою і багатостраждальний пікап Cybertruck, адже на північноамериканському ринку його потенційні конкуренти анонсуються чи не кожен квартал.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!
Або завітай на обговорення цієї теми на сторінці AMPERCAR.com у facebook!

Джерело electrek.co