Старт постачань електричних пікапів Rivian знову відкладений

Початок продажів пікапів R1T перенесено на липень, але машина зберігає шанси стати першим масовим електропрікапом в історії.

Стартап Rivian підтвердив, що початок поставок електричних пікапів R1T американським покупцям перенесено з червня на липень цього року. Нагадаємо, що спочатку машина повинна була з’явитися на дорогах загального користування в грудні 2020 року.

Причини перенесення початку постачань не уточнюються. Представники компанії вже почали зв’язуватися з клієнтами та інформувати їх про нові терміни. Про зміну дати початку постачань позашляховиків R1S, які повинні з’явитися в серпні, поки нічого не повідомляється.

Крім того, компанія злегка оновила конфігуратор. Так, позашляховий пакет, що включає серед іншого потужний захист днища і посилені буксирувальні гаки, вибув зі списку стандартного устаткування топ-версій і тепер пропонується за доплату. А система центральної підкачки коліс, навпаки, увійшла в стандартне оснащення для всіх машин.

Нагадаємо, що стартап представив дві свої перші моделі ще в кінці 2018 року. Машини планується випускати на заводі в штаті Іллінойс, який раніше виробляв автомобілі марки Mitsubishi. Як для позашляховика, так і для пікапа задумані три версії батарей на 105, 135 і 180 кіловат-годин, але на початку компанія буде робити тільки середні версії з запасом ходу більш ніж в 480 кілометрів на одному заряді.

Попри затримку, Rivian R1T зберігає шанси стати першим серійним електричним пікапом в світі. Його конкуренти Tesla Cybertrack, GMC Hummer і Ford Lightning швидше за все з’являться тільки в наступному році, а інші стартапи, що анонсували грандіозні плани, в більшості своїй зіткнулися з проблемами.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!
Або завітай на обговорення цієї теми на сторінці AMPERCAR.com у facebook!

Джерело electrek.co

Коментарі
Завантаження...