Стало відомо, скільки електромобілів було продано в світі за 2020 рік

Майже кожен четвертий електромобіль зробила Tesla.

Блог EV Sales представив статистику продажів електромобілів у всьому світі за 2020 рік. Всього було продано 2141311 машин. Видання не уточнює, наскільки зросли продажі щодо 2019 року, але з огляду на те, що реалізація компанії Tesla збільшилася на 36%, а її ринкова частка не змінилася, логічно припустити, що і весь ринок виріс на ті ж 36%.

Tesla залишається лідером серед виробників електромобілів з часткою в 23% і результатом продажів в 499535 машин. Цікаво, що сама компанія в січні стверджувала, що поставила клієнтам на 15 автомобілів більше, але обмовлялася, що ця цифра потребує уточнення.

На друге місце вийшов китайський концерн SAIC, який зайняв 11% ринку. Ми припускаємо, що успіх пов’язаний з високим попитом в Китаї на компактний і дуже доступний електрокар Wuling Hongguang, який випускається спільно з General Motors.

Майже стільки ж машин, скільки і SAIC продала група Volkswagen. А ось колись успішний альянс Renault Nissan опустився на четверте місце.

Якщо рахувати електромобілі разом з гібридами, то тут за рік було продано 3124793 машини. Лідирує як і раніше Tesla, але за рахунок гібридів Volkswagen піднявся на другу сходинку. Крім того, в п’ятірку кращих увійшов концерн BMW.

Підпишись на головні новини у Google NEWS, щоб бути в курсі!

Джерело ev-sales.blogspot.com