Річард Хаммонд “зізнався в любові” до Opel

Ви вже чули про Opel Oliver? Саме так відомий ведучий Top Gear Річард Хаммонд охрестив свій Opel Kadett 1963 випуску. Адже між Хаммондом та його “Олівером” існує дуже тісний зв’язок: він купив цю автівку у 2007 році в Ботсвані та зробив на ньому епічний пробіг по Африці на зніманні ТВ-шоу Top Gear.

Тепер Хаммонд відчиняє двері свого гаража для Opel та користувачів соціальної мережі. У відео на YouTube-каналі DRIVETRIBE Річард розповідає чому йому подобається саме Opel та що він планує далі робити зі своїм “Олівером”. У ролику ведучий також знайомиться з новою моделлю Opel Mokka за допомогою фільтра доповненої реальності, що був розроблений командою Opel.

Річард Хаммонд – справжній фанат автомобілів, якого знає весь світ як невтомного телевізійного ведучого передач Top Gear і The Grand Tour. 13 років тому Річард вирушив з Ботсвани в 1500-кілометровий тур по півдню Африки. З самого початку між ним і його автівкою встановився тісний зв’язок, і він охрестив свій Opel Kadett “Олівером”.

Жодного разу ця машина його не підвила та виявила свої кращі якості.

“Він виявився справжнім сміливцем. Він був надійний, як може бути надійний тільки найкращий друг”, – зазначає Хаммонд на відео.

Та й це не випадково, бо модель Kadett A досі є символом епохи німецького “економічного дива”. У період з 1962 по 1965 роки з конвеєра зійшло 650 000 автомобілів, що подарували свободу пересування самим різним людям і сім’ям. На цей автомобіль встановлювався надійний чотирициліндровий двигун потужністю 40 кінських сил. Автівка була недорогою в експлуатації та до того ж мала місткий багажник і просторий салон. Рекламний слоган тих часів зображував справжню суть авто: “Opel Kadett, або просто O.K.”.

Підпишись на головні новини у Google NEWS, щоб бути в курсі!

Джерело msn.com