Porsche створив електрокар для гоночного симулятора

Компанія Porsche представила новий одномісний електричний автомобіль Vision Gran Turismo Spyder для гоночної відеогри Gran Turismo 7.

Машина створена на базі іншого віртуального електрокара Vision Gran Turismo. Відмінності полягають у відсутності даху як такого. В іншому машина має приблизно ті ж форми та активні аеродинамічні елементи.

Цей автомобіль існує тільки в цифровому світі, тому Porsche може інтегрувати в нього всі екзотичні технології та матеріали без жодних проблем. Наприклад, панель приладів включає голографічний дисплей, завдяки якому датчики ніби парять над кермовим колесом. Також широко використовується вуглецеве волокно. Строго кажучи, для компанії це справжня лабораторія на колесах, хай і віртуальна.

Porsche поки що не розкриває всі технічні характеристики Vision Gran Turismo Spyder. Купе має повний привід і може розігнатися до 100 кілометрів на годину за 2,1 секунди. Та ще й споряджена маса електрокара дещо нижча, ніж у купе-версії. Vision Gran Turismo Spyder з’явиться у грі 29 вересня. Електромобіль чудово підійде для швидкісних заїздів на легендарній трасі Нюрбургринг-Нордшляйф.

Електричні силові установки стають все більш важливими для Porsche. Наступним електромобілем бренду стане кросовер Macan EV. Наступники Boxster та Cayman також будуть виключно батарейними. У компанії також підтвердили розробку семимісного електрокросовера. Крім того, всерйоз розглядається варіант із перетворення Panamera на електрокар. Таким чином, машина розташується на щабель вище Taycan у модельному ряді марки.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!
Або завітай на обговорення цієї теми на сторінці AMPERCAR.com у facebook!

Джерело insideevs.com