Поліція затримала півсотні порушників на елітних суперкарах

В Гонконзі почалася активно боротьба з незаконними вуличними перегонами. Кілька днів тому поліція затримала 45 учасників нелегальних заїздів.

Як зазначає автопортал motor1, останнім часом стрітрейсери дуже заважили місцевим мешканцям, влаштовуючи часто масові зібрання та перегони. Жителі міста постійно скаржилися на шум й рев машин, який заважає спати ночами. Після отримання великої кількості скарг, влада вирішила діяти рішуче.

Патрульні поліційні затримали 45 елітних суперкарів. Серед затриманих автомобілів помічені наступні суперкари: Lamborghini Aventador (в тому числі лімітована версія SVJ), Lamborghini Murcielago, McLaren 12C і 570S, Porsche 911 GT3, Nissan GT-R, Lamborghini Gallardo, Lamborghini Huracan, Ferrari 430 та Ferrari 458. Зазначається, що власникам заарештованих автомобілів загрожують величезні штрафи.

Місцеве видання South China Morning Post повідомляє, що за перші 11 місяців 2020 роки кількість дзвінків про заходи, пов’язані з вуличними перегонами, зросла на 40 відсотків – було здійснено 139 дзвінків. Крім того, за той же період поліція Гонконгу видала 222 905 штрафів й повісток за перевищення швидкості.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!
Або завітай на обговорення цієї теми на сторінці AMPERCAR.com у facebook!

Джерело motor1.com

Коментарі
Завантаження...