Нове покоління BMW M2 може розчарувати шанувальників

BMW M235i Gran Coupe нового покоління додасть у вазі

Майбутній BMW M235i, схоже, стане ще більш проблематичним порівняно з поточною моделлю, особливо у плані ваги. Актуальне покоління BMW 2-Series Gran Coupe не користується особливим шануванням. Попри кілька рятівних якостей, характеристики шасі залишили бажати кращого. Тепер, згідно з інформацією на форумі Bimmerpost, M135i xDrive (фактично M235i GC без багажника) отримає збільшення маси на 25 кг порівняно з попередньою моделлю. Це не райдужні новини.

Якщо заряджений хетчбек стає важчим, можна бути впевненим, що седан піде за ним, але збільшення ваги, здається, стає тенденцією для BMW. Не тільки флагманський позашляховик XM виявився майже 3-тонним монстром, але і майбутній M5 теж буде досить важким – його вага досягне майже 2449 кг. Однак, ця вага повинна бути добре розподілена.

Тож коли очікувати появи F74 2-Series Gran Coupe? Спостереження за прототипами на території США минулого року підтверджують попередні повідомлення про те, що він з’явиться на початку цього року. Можливо, ми побачимо презентацію до кінця кварталу.

Підпишись на головні новини у Google NEWS, щоб бути в курсі!

Джерело motor1.com