NIO підбирає персонал для майбутнього американського заводу з випуску електромобілів

Ще в грудні стало зрозуміло, що китайський виробник електромобілів NIO має намір за Європою почати освоєння ринків Північної та Південної Америки, але випуск машин цієї марки досі зосереджувався в Китаї. За минулий рік, до речі, компанії вдалося збільшити обсяги виробництва вдвічі. Тепер з’явилися свідчення намірів NIO збудувати підприємство з випуску електромобілів у США.

Компанія вже має офіс у Каліфорнійському місті Сан-Хосе, який вона орендувала терміном на десять років. Китайські ЗМІ, як повідомляє Electrek, виявили у профільному розділі сайту NIO оголошення про вакансії, пов’язані з підготовкою виробничої інфраструктури на території США. У вимогах до кандидатів явно вказується не лише досвід роботи в цій країні протягом не менше одного року, а й знання локальних вимог та законів.

Джерела припускають, що NIO може на перших етапах організувати в США великовузлове збирання електромобілів, поставляючи агрегати різного ступеня готовності з Китаю. У міру розвитку дилерської мережі США підприємство зможе перейти на повний цикл виробництва, включаючи складання і фарбування кузовів електромобілів. Як і Tesla, компанія NIO на даному етапі свого розвитку робить ставку на більш дорогі моделі, її седан ET7, наприклад, здатний долати без підзарядки відстань до 1000 км. Можливо, у США з їхньою розвиненою автодорожньою мережею та протяжними шосе подібна продукція буде затребувана. До середини десятиліття NIO збирається вивести свої електромобілі на ринки 25 країн і регіонів, навряд чи третій за величиною після Китаю та Європи ринок США залишиться нею поза увагою.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!
Або завітай на обговорення цієї теми на сторінці AMPERCAR.com у facebook!

Джерело electrek.co