NIO готує до випуску модель Gemini

Новинка з’явиться в наступному році і точно не буде бюджетною.

Проєкт Gemini вже спливав в ЗМІ деякий час тому. Тоді китайські аналітики зробили висновок, що під цим ім’ям буде ховатися модель початкового рівня.

Зараз же співзасновник стартапу NIO Цинь Ліхонг виступаючи на заході в Харбіні пояснив, що Gemini – це кодова назва нового продукту, який з’явиться на ринку в наступному році.

Більше подробиць про проєкт дізнатися не вдалося. Однак, за інформацією видання cnevpost.com, модель не буде позиціюватися як бюджетна, бренд NIO зацікавлений в збереженні статусу преміального виробника.

Про Gemini засоби масової інформації вперше дізналися з тендеру JAC NIO, який з’явився на початку травня. У цьому ж тендері говорилося про будівництво нової виробничої лінії потужністю 60 тисяч автомобілів на рік саме під перспективну модель.

Відзначимо, що саме через такий немаленький тираж і пішли чутки про те, що Gemini є бюджетником. Більш того, передбачалося, що він вийде під новим брендом. Трохи пізніше з’явилася інформація, що під цією назвою ховається ціле сімейство, а не один автомобіль.

Варто особливо підкреслити, що ще 4 червня в NIO був запущений процес відбору міст для заходу NIO Day, який зазвичай проводиться в кінці або на початку року. Зазвичай там дебютують нові серійні моделі NIO. Наприклад, попередній NIO Day 2020 проводився 9 січня в місті Ченду, який був обраний шляхом голосування серед власників марки. Там же був представлений флагманський седан ET7.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!
Або завітай на обговорення цієї теми на сторінці AMPERCAR.com у facebook!

Джерело motor1.com

Коментарі
Завантаження...