Названі терміни появи оновленого п’ятидверного MINI Cooper

Хетчбек обзавівся унікальним триколірним дахом і новими опціями.

Компанія MINI розповіла подробиці і терміни появи оновленого п’ятидверного Cooper: у європейських дилерів хетчбек з’явиться вже в березні 2021 року. П’ятидверка, яка довша і ширша від тридверної версії, змінилася всередині і зовні, а також обзавелася новими опціями — наприклад, унікальним триколірним дахом Multitone Roof.

П’ятидверний MINI Cooper оновився за тією ж схемою, що і інші автомобілі сімейства: він отримав нові бампери баз протитуманних фар (їх функції тепер виконують основні фари в певному режимі), модернізовані грати на передніх крилах, а також 17- або 18-дюймові диски. Опціонально можна замовити дах з градієнтом Multitone Roof, який поєднує відразу три кольори: синій San Marino Blue, блакитний Pearly Aqua і чорний Jet Black.

За замовчуванням оновлений хетчбек укомплектований світлодіодними фарами і ліхтарями з дизайном у стилі британського прапора. Крім того, в список базового устаткування тепер входить 8,8-дюймовий сенсорний дисплей мультимедійної системи. Серед змін в салоні — нові дефлектори вентиляції і оновлений мультируль, для якого вперше запропонований підігрів (він доступний в якості опції).

П’ятидверний хетчбек на 160 міліметрів довший від тридверки, а колісна база більше на 72 міліметри. Завдяки цьому у пасажирів другого ряду більше вільного простору в області колін, а висадку і посадку полегшує додаткова пара дверей. Об’єм багажного відділення можна збільшити з 278 літрів до 941 літра, склавши спинки задніх сидінь.

Оновлений MINI Cooper запропонують з турботрійкою потужністю 75, 102 і 136 кінських сил і дволітровою турбочетвіркою, яка на Cooper S видає 178 сил. Пару агрегатам складають шестиступенева механічна коробка передач і семиступеневий “робот” з двома зчепленнями.

Підпишись на головні новини у Google NEWS, щоб бути в курсі!

Джерело bmwgroup.com