На Київщині вчитель фізкультури створив копію Shelby Cobra

На Youtube з’явилося цікаве відео з записом програми “Джедаї”, в якому журналісти розповіли про автомайстра з Київщини. Вчитель фізкультури Іван Кожушко власноруч зібрав копію легендарного автомобіля Shelby Cobra 1968 року випуску.

Як розповідає в сюжеті умілець, він давно мріяв про спорткар та вирішив зробити його самотужки. Вчитель зазначив, що полюбляє проводити час в гаражі та це стало для нього справжнім хобі.

Для створення копії Shelby Cobra 1968 року випуску майстер розробив власний проєкт з компонентами від різних автівок. Таким чином, його репліка Shelby отримала вихлопну систему від Lada Priora, а колеса від американського бренду Dodge. При цьому, як зазначає майстер, сидіння запозичені у радянського РАФ, а зовнішні дзеркала заднього виду й зовсім від мотоцикла ІЖ.

Під капотом українського Shelby Cobra встановлено радянський мотор від ГАЗ-24 “Волга”. Двигун ЗМЗ-2424 місткістю 5,5 літрів має 8 циліндрів та потужність 195 кінських сил.

Нагадаємо, що оригінальний Shelby Cobra 1968 модельного року мав спочатку специфікацію GT500. Під капотом було встановлено один з найзнаменитіших двигунів Ford – 428 Cobra Jet, з тарілками клапанів великої площі та системою забору повітря Ram Air, який при заявленій потужності в 550 кінських сил легко розвивав усі 610 к.с.

Підпишись на головні новини у Google NEWS, щоб бути в курсі!

Джерело youtube