Майстер з Черкащини зібрав власними руками унікальний всюдихід

На YouTube-каналі “ДжеДАІ” оприлюднили цікаво відео про автолюбителя й винахідника Романа Башу з Черкас, який сконструював унікальний всюдихід. Цей дивовижний транспортний засіб може проїхати по будь-яких дорогах та в будь-яку погоду. Цікаво, що основою для його чудо-автівки стали старенькі “Жигулі”.

Черкащанин Роман Башу вважає себе справжнім народним майстром. Думка про те, щоб створити всюдихід з підручних матеріалів прийшла до нього давно та він її планомірно реалізовував у життя. Для свого унікального всюдихода він використовував трансмісію від ВАЗ, а вихлопна система була зроблена зі звичайного вогнегасника.

Майстер пустив в хід запчастини з розборок, багато підручних матеріалів та навіть деякі товари з будівельного ринку. Мотор був використаний теж від “Жигулів”, звідти ж майстер взяв й гальма. Варто зазначити, що замість керма у всюдихіда два важелі. А для збільшення тяги українець використовував відразу дві коробки.

“Гусениця зроблена з конвеєрної стрічки. Вигинав і проганяв під пресом звичайний металопрофіль та напрямні для коліс, так звані лінивці. Лінивці зроблені зі звичайних коліс від ВАЗа”, – каже винахідник.

На відео можна побачити як ведучий проєкту “ДжеДАІ” власноруч випробував це диво техніки. Як зазначає журналіст, всередині, як в танку – шумно та неймовірно трясе, зате можна проїхати по будь-якому бездоріжжю.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!
Або завітай на обговорення цієї теми на сторінці AMPERCAR.com у facebook!

Джерело youtube.com