Майбутній BMW M2 буде доступний тільки з заднім приводом

Попри те, що ми ще навіть не бачили звичайний BMW 2 Series Coupe 2022 року, про флагманську версію вже багато чуток. Виконання M2 вважається останнім оплотом того, що повинен представляти автомобіль сімейства M, оскільки він позбувся будь-якої гібридизації, зберігши механічну коробку передач.

У ентузіастів може бути ще одна причина захоплюватися самим маленьким з автомобілів M, оскільки в новому звіті BMWBLOG стверджується, що наступний M2 не пропонуватиметься з повнопривідною системою xDrive. У той час як більший M4 поставляється з заднім або повним приводом, очікується, що компактне високопродуктивне купе буде пропонувати тільки задньопривідне виконання. Це буде повною протилежністю тому, що BMW робить з новим M240i, враховуючи, що версія M Performance буде продаватися тільки з xDrive.

Без повнопривідної системи автомобілю вдасться заощадити у вазі, хоча він все одно може набрати кілька «зайвих кілограмів», враховуючи, що купе 2 Series, ймовірно, зросте в розмірах. BMWBLOG повідомляє, що у наступного M2, у якого, як вважалося раніше, буде потужність близько 450 к.с., може розвивати віддачу до 490 к.с., що ставить його прямо між 473-сильним M4 і 503-сильним M4 Competition. З чуток, крутний момент повторює крутний момент стандартного M4, тобто близько 550 Нм.

Далі в звіті згадується, що установка повнопривідної системи xDrive не зовсім виключена, оскільки більш «заряджені» версії M2 можуть отримати повнопривідне виконання, наприклад, в потенційної версії CSL. AWD, ймовірно, буде поставлятися з ще більшою потужністю, що дозволить M2 перевершити позначку в 500 к.с. Для порівняння: вже представлений M240i з xDrive буде пропонувати 369 к.с.

Передбачається, що BMW почне виробництво M2 в грудні 2022 року і завершить його на початку 2029 року. Проте, виробництво «зарядженого» купе може бути припинене раніше, ніж на деяких ринках, особливо на європейських, через все більш жорсткі норми викидів. При цьому виробництво буде розділено між заводами в Лейпцигу (Німеччина) і Сан-Луїс-Потосі (Мексика).

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!
Або завітай на обговорення цієї теми на сторінці AMPERCAR.com у facebook!

Джерело motor1.com

Коментарі
Завантаження...