Концерн NIO збирається вдвічі збільшити випуск електромобілів

Компанія продовжила оренду виробничих потужностей у Jianghuai Automobile Group.

Концерн продовжив свій виробничий контракт з JAC з травня 2021 по травень 2024 року. У гамі також будуть значитися кросовери ES8, ES6, EC6 і седан ET7. Крім того, заплановано розширення модельного ряду, але подробиць не повідомляється.

Головним моментом в цій історії варто назвати перспективу збільшення виробничих потужностей заводу з теперішніх 120 до 240 тисяч автомобілів на рік, тобто рівно в два рази. Це зроблено для задоволення швидко зростаючого попиту на автомобілі NIO, говориться в заяві представників бренду.

На цей час, за відомостями засновника і генерального директора NIO Вільяма Лі, добова норма становить 400 автомобілів, що виливається в цифру в 10000 примірників на місяць, проте через проблеми з поставками чипів і батарей, кінцевий тираж скорочується до 7500 машин в місяць, що абсолютно не задовольняє попит.

Цікаво, що саме відсутність власного підприємства деякими скептиками ставилося в докір бренду, більш того, тривале існування стартапу з цієї причини було під сумнівом. Однак тепер, після трьох років, коли було реалізовано понад 50000 примірників, навіть у найвідчайдушніших критиків NIO немає питань щодо подальших перспектив фірми. Крім того, NIO єдиний електромобільний бренд Китаю, який надає станції швидкої зміни батарей всім бажаючим, а не тільки корпоративним клієнтам, що забезпечує йому серйозну перевагу.

Нагадаємо, 29 травня минулого року Volkswagen і JAC підписали угоду про намір передати контрольний пакет акцій JAC німецькій стороні. Угода повинна була відбутися до кінця 2020 року після отримання всіх письмових дозволів від влади, проте досі цього не відбулося.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!
Або завітай на обговорення цієї теми на сторінці AMPERCAR.com у facebook!

Джерело electrek.co

Коментарі
Завантаження...