Компанія Pagani показала унікальний гіперкар Huayra Epitome з МКПП

Компанія Pagani випустила суперкар Huayra Epitome. Це перший з моменту появи цієї моделі у 2011 році екземпляр з механічною трансмісією. І, мабуть, він залишиться єдиним у своєму роді.

На купе Huayra Epitome встановили 7-швидкісну «механіку» Xtrac з якимось «новим тридисковим зчепленням». У кокпіті машини з’явився ексклюзивний спеціально створений для нової трансмісії селектор. Він зроблений з особливою витонченістю.

Мотор Mercedes-AMG змін ніяких не зазнав. Так, 6,0-літровий двигун V12 видає 852 к.с. Максимальна швидкість автомобіля сягає 350 км/год. Титановий вихлоп розділений на 6 труб.

Є й інші доопрацювання. Адаптивну підвіску Huayra Epitome зробили жорсткішою, але передбачили і режим Super Soft. Він автоматично вимикається при досягненні швидкості 150 км/год.

Карбоновий кузов новинки пофарбований у темно-синій відтінок та прикрашений золотистими акцентами. Крім цього, суперкар Huayra Epitome отримав додаткові світлодіодні деталі.

Автомобіль розроблений на індивідуальне замовлення. Реалізація всього цього проєкту зайняла 19 місяців. Ціна машини не повідомляється. Фірма Pagani не планує випускати автомобілі з “механікою” масово.

Підпишись на головні новини у Google NEWS, щоб бути в курсі!

Джерело motor1.com