Компанія Opel показала свій наступний електрокар

Проєкт Manta GSe ElektroMOD отримає старий кузов і сучасну начинку.

Марка Opel показала тизер електрокара, який називається Manta GSe ElektroMOD. По суті це давно зняте з виробництва купе Manta першого покоління, але з сучасним електричним приводом.

Перше покоління Manta випускалося з 1970 по 1975 роки. Це був класичний задньопривідний дводверний автомобіль з двигуном внутрішнього згоряння. Пізніше Manta в модельному ряду Opel замінили на купе Calibra.

Новий проєкт передбачає використання практично такого ж кузова, як в 70-ті. Зовні машина швидше за все буде відрізнятися світлодіодною оптикою і сучасними колісними дисками.

Усередині нам обіцяють цифрову приладову панель, а під панелями кузова розмістяться батарея та електропривід. Судячи з натяків в пресрелізі, все це запозичать у Opel Mokka-e, тобто й у Peugeot e-208. Йдеться про 136-сильний електродвигун і блок акумуляторів ємністю 50 кіловат-годин.

Поки не зовсім зрозуміла мета побудови такого прототипу. Швидше за все це буде не більше ніж ходовий шоу-кар, який навряд чи колись запустять у виробництво. У будь-якому випадку, завдання адаптувати кузов, спроєктований за технологіями півстолітньої давності під сучасні норми безпеки виглядає щонайменше нетривіально.

У компанії також підтвердили, що вже з 2024 року всі автомобілі Opel будуть мати електричну або гібридну версії. Марка Peugeot, яка зараз керує «Опелем», зробить те ж саме на рік раніше.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!
Або завітай на обговорення цієї теми на сторінці AMPERCAR.com у facebook!

Джерело autocar.co.uk

Коментарі
Завантаження...