Компанія BMW показала електромобіль з відходів

BMW i Vision Circular показує як може виглядати екологічно чистий автомобіль в недалекому майбутньому.

Поки Mercedes представляє розкішні електричні новинки, в BMW вирішили пофантазувати на тему того як повинен виглядати електромобіль 2040 року. Плодом цієї фантазії став концепт BMW i Vision Circular, який цілком і повністю створений зі сміття.

Автомобіль можна утилізувати без шкоди для екології. Причому утилізації піддаються абсолютно всі компоненти, включаючи батарею. Звідси й походить назва Circular, яка позначає циркуляцію замкнутого циклу.

З точки зору дизайну концепт являє собою розвиток фірмової стилістики бренду. Тут можна помітити знайому фальшрадіаторну решітку. Проте є і не дуже характерні для марки риси. Наприклад, машина має вкрай невеликий капот, який плавно перетікає в лобове скло, що переходить в скляний дах. Незвичайні й задні монофонари, що стали фішкою інших німецьких виробників, але аж ніяк не BMW.

По справжньому дивує просторий салон. Як мінімум, він таким здається. Тут відсутня центральна консоль, а крісла виконані у вигляді своєрідних шезлонгів, забезпечуючи небувалий комфорт.

Але головним об’єктом інтересу тут може виступити передня панель, яка виготовлена ​​за допомогою 3D-принтера. Зверніть увагу на центр торпедо, де розташовується щось блакитного кольору. За задумом авторів, ця деталь є сенсорним екраном майбутнього, з якого і будуть контролюватися всі функції автомобіля.

Поки що про ринкові перспективи BMW i Vision Circular не повідомляється. Зрозуміло, що в даному виді машина в серійне виробництво не надійде. Однак до 2040 року ми можемо побачити похідну від цього концепту.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!
Або завітай на обговорення цієї теми на сторінці AMPERCAR.com у facebook!

Джерело motor1.com

Коментарі
Завантаження...