Водіям розповіли, коли дозволено використовувати «аварійку» в автомобілі

Надійна та правильна робота автомобільних сигналів “аварійної зупинки” (аварійки) є важливим аспектом безпеки на дорозі. Ось п’ять випадків, коли водіям слід вмикати аварійну сигналізацію.

У разі ДТП

У разі аварії водії мають одразу ввімкнути аварійну сигналізацію, щоб попередити інших учасників руху про небезпеку на дорозі. Це допоможе запобігти можливим подальшим зіткненням і забезпечить безпеку всіх учасників.

Вимушена зупинка

Якщо вам доводиться примусово зупинитися через поломку, і ви не можете продовжити рух, увімкніть аварійку, щоб попередити інших водіїв про ваше перебування на узбіччі або на дорозі, пише «Твоя машина».

Коли засліпило

У разі, якщо ви осліпли від зустрічного світла, наприклад, від фар зустрічного транспорту, увімкнення аварійної сигналізації може допомогти запобігти можливим аваріям або непередбачуваним маневрам на дорозі.

Під час посадки та посадки дітей

Під час зупинки на узбіччі для посадки або висадки дітей з автомобіля також рекомендується увімкнути аварійну сигналізацію, щоб попередити інших водіїв про ваш маневр і знизити ризик можливих небезпечних ситуацій на дорозі.

При позаштатних ситуаціях

Увімкнення аварійної сигналізації також рекомендується в разі інших позаштатних ситуацій, наприклад, якщо ваш автомобіль став причиною перешкоди на дорозі через поломку або інші проблеми.

Важливо пам’ятати, що аварійна сигналізація призначена для використання в екстрених ситуаціях і допомагає забезпечити безпеку всіх учасників дорожнього руху.

Підпишись на головні новини у Google NEWS, щоб бути в курсі!