Кнопки перемикання передач у новій Tesla Model 3 перенесли на стелю

Після презентації оновленої Tesla Model 3 почали з’являтися цікаві подробиці про особливості автомобіля, що втратив підрульові перемикачі.

Такі перемикачі були у Model 3 до фейсліфтінгу, при цьому Tesla перемістила деякі елементи управління на рульовому колесі, а інші – на центральний екран управління. Але на цьому сюрпризи не скінчилися.

Тепер, без фізичного підрульового перемикача, користувачеві доведеться використовувати екран для вибору передачі, як це відбувається в оновлених Model S і Model X. Але що робити в тих випадках, коли екран вийшов з ладу? Для цього передбачено нові фізичні кнопки.

Model S і Model X мають кнопки навколо кнопки аварійної сигналізації на центральній консолі, але у оновленої Model 3 вони знаходяться в іншому місці. Ці кнопки перенесли на стелю, розташувавши їх між двома сонцезахисними козирками та поруч із дзеркалом заднього виду, що підтверджено у рекламній брошурі.

Додаткові подробиці ви дізнаєтесь у нашому анонсі. Tesla зменшила ціни на автомобілі Model 3 першого покоління на своїх складах у Північній Америці перед анонсом нового покоління. У Китаї попередньо замовлення вже приймають за ціною від 35 800 доларів.

Підпишись на головні новини у Google NEWS, щоб бути в курсі!

Джерело insideevs.com