KIA Motors отримає від Apple 3,5 млрд доларів інвестицій на збирання Apple Car

Прем’єра електромобіля Apple може відбутися вже в 2024 році.

Вчора ми розповідали про нові подробиці про проект електромобіля Apple, згідно з якими в авто американської компанії буде задіяна платформа Hyundai E-GMP, а збірка буде вестися на американському заводі KIA. А зараз, фактично, з’явилося підтвердження цих даних.

Як пише джерело з посиланням на корейський ресурс, Apple інвестує 4 трильйони вон (це приблизно 3,5 мільярда доларів США) в KIA Motors в рамках співпраці в області електромобілів. Очікується, що офіційно про співпрацю оголосять 17 лютого, а прем’єра автомобіля Apple може відбутися в 2024 році.

Цікаво, що у вчорашній новині говорилося про те, що Apple Car з’явиться в 2025 році. Але якщо подивитися, за якими законами зараз живе електромобільна індустрія, то обидва терміни виявляться вірними. Так вже вийшло, що виробники електромобілів люблять інтригувати і поспішати з анонсами — при цьому для потенційної новинки може навіть не бути складальної інфраструктури! Схема виглядає наступним чином: анонс — сьогодні, а продажі — роки через півтора, і то тільки топових версій. Ймовірно, аналогічними чином вчинить і Apple.

Підпишись на головні новини у Google NEWS, щоб бути в курсі!

Джерело donga.com