Канадська компанія випустить електрокар, який зможе «майнити» криптовалюту

Канадська компанія-виробник електромобілів Daymak продовжує роботу над моделлю під назвою Spiritus, яка побачить світ у 2023 році. У своєму Twitter розробники повідомили, що у триколісного автомобіля буде незвичайна функція: він стане першим електрокаром, який зможе самостійно добувати криптовалюта під час стоянки або заправки. Попередні замовлення на автомобіль- «майнер» вже приймаються, причому заплатити за нього так само можна цифровими грошима.

Як повідомляє Daymak в Twitter, електрокар зможе видобувати безліч різних криптовалют – «від Dodgecoin до Bitcoin». Для цього компанія розробила криптовалютну інфраструктуру під назвою Nebula, на яку вже подано заявку на патент. Вона містить технологію Nebula Miner і апаратний гаманець Nebula Wallet.

Уже в «базі» Spiritus буде оснащуватися просунутим обладнанням для Майнінгу. Як обіцяє Daymak, кожен раз, коли автомобіль припаркований або підключений до будь-якої зарядки, він гарантовано буде приносити гроші своєму власникові. Йдеться в тому числі і про інноваційну бездротову зарядку Ondata власної розробки Daymak, яку канадці теж збираються запатентувати.

Що стосується гаманця Nebula Wallet, то з його допомогою можна буде зберігати криптовалюту, а також проводити транзакції. Гаманець буде надійно захищена від злому і вбудований прямо в інтерфейс Spiritus.

З 1 червня Daymak почала приймати попередні замовлення на Spiritus, якому пророкують звання найшвидшого триколісного автомобіля в світі. Виробництво обіцяють запустити в 2023 році. Оплатити замовлення можна в криптовалюті, причому як в популярному Bitcoin, так і в Ethereum, Dogecoin і Cardano.

Розкид цін значний: за базову версію Deluxe з запасом ходу 300 кілометрів просять 19995 доларів, а за топову Ultimate доведеться викласти 149000 доларів. Остання буде розганятися з місця до «сотні» менш ніж за дві секунди і проїжджати на повній зарядці до 480 кілометрів.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!
Або завітай на обговорення цієї теми на сторінці AMPERCAR.com у facebook!

Джерело globenewswire.com