Ілон Маск заявив, що пікапи Tesla Cybertruck вимагають безпрецедентно високої точності складання

Цього тижня, як зазначає CNBC, глава Tesla Ілон Маск (Elon Musk) зізнався, що щойно проїхався за кермом передсерійного екземпляра електричного пікапа Cybertruck. Назвати дату початку поставок він відмовився, а натомість заявив, що процес складання машини вимагає найвищої точності, зажадавши від співробітників адекватної акуратності в поштовій розсилці та порівнявши складність завдання з виробництвом конструкторів Lego.

Ресурс CNBC отримав у своє розпорядження копію листа Ілона Маска, який він надіслав усім співробітникам Tesla. У ньому мільярдер пояснює, що всі деталі Cybertruck як власного виробництва компанії, так і стороннього розробляються з мінімальними допусками за розмірами, з точністю до 10 мікрон. Будь-яке відхилення виробу від заданих габаритів, за словами Маска, ризикує стати «більмом на оці», тому подібних дефектів необхідно уникати.

Глава Tesla порівняв вимоги до точності розмірів деталей Cybertruck з умовами виробництва конструкторів Lego та бляшанок для газованих напоїв. Звичайно ж, такі вироби набагато дешевші у виробництві, але вимоги до точності їх розмірів від цього не стають меншими. Як переконаний Ілон Маск, якщо виробники таких виробів змогли досягти успіху, то і у Tesla при випуску Cybertruck все вийде. “Точність породжує перфекціонізм”, – завершив своє звернення до співробітників глава Tesla.

У спілкуванні з передплатниками на сторінках власної соціальної мережі X він заявив, що дату проведення заходу, присвяченого початку поставок товарних пікапів Cybertruck, він назве тоді, коли компанія буде готова. Раніше він обіцяв розпочати постачання серійних машин власникам до кінця третього кварталу.

Примітно, що серед користувачів фірмового мобільного додатка Tesla компанія вже розповсюджує запрошення на майбутній захід без уточнення дати його проведення. За право відвідати захід у супроводі одного супутника необхідно витратити бонусні бали на суму, еквівалентну $2500. При цьому витрати на дорогу до Остіна (штат Техас), де захід проходитиме, а також проживання не компенсуються.

Підпишись на головні новини у Google NEWS, щоб бути в курсі!

Джерело electrek.co cnbc.com