Ілон Маск заборонить пристрої Apple у Tesla

Глава Tesla Ілон Маск заявив, що заборонить співробітникам Tesla та інших своїх компаній користуватися будь-якими пристроями Apple із новою версією операційної системи. Відбудеться це, якщо Apple, як і обіцяла, інтегрує в операційну систему елементи ChatGPT, але Ілон Маск побоюється не штучного інтелекту.

Компанія Apple деякий час тому заявила, що має намір вбудувати ChatGPT чат-бот в структуру помічника Siri на рівні операційної системи. Помічник зможе звертатись до чат-боту, якщо його власних можливостей не вистачить для обробки складних запитів на пристрої.

Ілон Маск заявив, що вважає неприйнятно небезпечною передачу даних користувачів пристроїв у OpenAI — фірму, яка розробила ChatGPT, оскільки ніхто, за його словами, не знає, що відбувається з цими даними на стороні OpenAI. Крім того, Маск зазначив, що стурбований зв’язком Apple зі стороннім штучним інтелектом, оскільки в Apple не змогли розробити щось подібне самостійно і, отже, не розуміють, як працює технологія. При цьому Apple вже заявили про плани застосовувати комплексний захист даних.

Таким чином, глава Tesla побоюється можливого витоку чутливої ​​інформації компанії на бік. Примітно, що колись Ілон Маск був співзасновником OpenAI, але 2018-го через конфлікт інтересів залишив фірму, а 2024-го подав на неї до суду, хоча згодом і відкликав свій позов.

Сама Apple розробляє зараз нове покоління системи CarPlay, в якому буде реалізовано більше функцій користувача і більше можливостей персоналізації для автовиробників. Однак, коли саме з’явиться нова система, ще не уточнено.

Підпишись на головні новини у Google NEWS, щоб бути в курсі!