Apple додасть в CarPlay додатки для керування функціями автомобіля

Паралельно з демонстрацією оновлень для гаджетів користувача компанія Apple натякнула на подальші вдосконалення системи CarPlay. Наприклад, крім безлічі варіантів персоналізації в систему додадуть три нових додатки, які дозволять керувати налаштуваннями автомобіля користувача.

Програми мають отримати назви Vehicle, Media та Climat. У першому, за попередніми даними, можна буде зберігати основні налаштування автомобіля, включаючи не тільки, наприклад, конфігурацію крісел, а й пресети для електроніки. Через останнє буде відкрито доступ до кліматичної установки.

Нове покоління CarPlay дозволить автовиробникам, які застосовують систему, налагоджувати власні системи сповіщень користувача — наприклад, повідомляти власника електрокара про статус зарядки або інформувати про наявність бездротового оновлення для системи. Крім того, CarPlay отримає доступ до бортових датчиків та камер.

Apple повідомила також, що системою можна буде користуватися одразу на кількох екранах, включаючи пасажирський – додатковий дисплей, автовиробники застосовують все частіше. Нарешті, розширені можливості персоналізації дозволять автовиробникам, які застосовують CarPlay, модифікувати інтерфейс системи на власний смак, адаптуючи його, наприклад, до дизайну інтер’єру та іміджу бренду.

Згідно з офіційними даними компанії, зараз CarPlay доступна на більш ніж 800 моделях автомобілів. При цьому коли саме почнеться розгортання нової версії системи, як і раніше, не уточнюється, хоча ще наприкінці минулого року Apple показувала деякі її опції на автомобілях марок Aston Martin та Porsche.

Підпишись на головні новини у Google NEWS, щоб бути в курсі!