Honda тестує нову версію безпілотного вантажного позашляховика

На виставці CES 2018 компанія Honda представила прототип автономного позашляховика, призначеного для роботи на будівельних майданчиках, у сільському господарстві, для участі у пошукових та рятувальних операціях. Наразі компанія провела тестування вдосконаленого прототипу на будівельному майданчику компанії Black & Veatch у штаті Нью-Мексико.

Вихідний варіант був комбінацією класичної позашляхової платформи компанії та системи автономного управління, і призначався для транспортування вантажів будівельним майданчиком, перевезення важкого обладнання для пожежників, обприскування рослин хімікатами та виконання інших завдань. При цьому зовні він нагадував скоріше дивний квадроцикл.

Другий прототип більше нагадує міні-пікап без кабіни, але з відкидними бортами. Спереду монтується синій проблисковий маячок для попередження робітників про можливу небезпеку.

Повнопривідний автономний електропозашляховик має запас ходу до 45 км без підзарядки (при повному завантаженні), радіус повороту становить 3,9 м, а вантажність – близько 400 кг. Крім того, машина може буксирувати вантаж вагою до 750 кг, включаючи вагу причепа. Про швидкість поки невідомо, але судячи з відео, модель пересуватиметься досить повільно та безпечно.

Як і раніше, набір сенсорів та модулів, включаючи GPS, лідар, радар та 3D-камери, дозволяє пересуватися майданчиком без допомоги оператора, хоча передбачений контроль за допомогою хмарних сервісів.

Як уже згадувалося, на останньому етапі тестування Honda об’єднала зусилля з виробничо-будівельною компанією Black & Veatch для участі у проєкті зі створення сонячної ферми у Нью-Мексико. Машину використовували для перевезення обладнання та витратних матеріалів за заданим маршрутом на майданчику понад 400 га — вона здатна працювати до восьми годин навіть у спеку. Відомо, що Honda шукає нових партнерів для розробки та просування платформи.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!
Або завітай на обговорення цієї теми на сторінці AMPERCAR.com у facebook!

Джерело hondanews.com

Коментарі
Завантаження...