Фанати дочекалися: десятки нових Tesla Cybertruck помічені на автовозах

Tesla вже побудувала близько сотні електричних пікапів Cybertruck з початку виробництва в середині липня на Gigafactory Texas, про що повідомляє insideevs.

Акціонер Tesla Метью Донеган-Райан заявив у X (раніше Twitter), що “Tesla вже побудувала 100 Cybertrucks на заводі Giga Texas”, додавши відео та фотографію кількох електричних вантажівок, що завантажуються в автовози на заводі в Остіні. Коли його запитали, звідки він це знає, Метью загадково відповів: “У мене є свої джерела”.

Очевидно, що підрахунок автомобілів на автовозах не дасть точної кількості випущених Cybertruck. Тому що Tesla може відвантажувати автомобілі, які не побачать очевидці, крім того компанія зберігає деякі Cybertruck на складі, з якого також з’являлися фото і відео.

Але, схоже, Tesla вже має готові Cybertruck для доставки першим клієнтам під час майбутнього заходу, який, як очікується, відбудеться наприкінці наступного місяця в Giga Texas.

Нагадаємо, що Tesla поставила першим клієнтам 30 автомобілів Model Y, коли відкрила завод Giga в Берліні минулого року, і, ймовірно, відвантажить приблизно таку ж кількість Cybertruck із Giga Texas першим клієнтам, ймовірно, співробітникам Tesla та інсайдерам.

Раніше Ілон Маск заявляв, що в 2023 році обсяги виробництва Cybertruck будуть низькими і автомобіль буде вироблятися у великих обсягах, починаючи з 2024 року. Він також заявив, що після виходу на повну потужність, компанія планує продавати від 250 000 до 500 000 одиниць на рік.

Нагадаємо, Ілон Маск вимагає, щоб усі деталі для Tesla Cybertruck виготовлялися з похибкою менше 10 мікрон .

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!

Джерело insideevs.com