Електрокари виявилися найненадійнішим видом автомобілів: свіжий рейтинг надійності

Американський журнал Consumer Reports зібрав дані 330 000 власників автомобілів за останні 23 роки, щоб з’ясувати, чи надійні електромобілі в порівнянні з ДВЗ-моделями, як стверджують виробники перших. Як виявилося, насправді бензиновий і дизельний транспорт ламається набагато рідше.

За даними дослідження, в електрокарів у середньому на 79% більше проблем із надійністю, ніж у автомобілів з ДВЗ. Найчастіше у них виникають неполадки із зарядкою та акумулятором.

Найбільш непередбачуваними виявилися гібриди, що підключаються — у них було виявлено на 146% більше поломок, ніж у «класики». Найбільш надійні, за статистикою, прості гібриди. Вони ламаються на 26% рідше, ніж бензинові та дизельні моделі.

На основі зібраної інформації автори журналу склали рейтинг надійності автомобілів усіх типів брендів. На першому місці опинилася Lexus – преміальна марка Toyota Group. На другому – сама Toyota. Третій рядок зайняла британська Mini, а наступні чотири – японські Acura, Honda, Subaru та Mazda. Компанія Tesla приблизно в середині списку (14 місце), а останнє посіла американська Chrysler.

Підпишись на головні новини у Google NEWS, щоб бути в курсі!