Дилери шокували власників BMW i3 вартістю заміни батареї

Багато власників BMW i3 скаржаться на те, що дилерські центри часто вимагають понад 30 000 доларів за заміну батареї, при цьому одному клієнту назвали значно більшу суму.

BMW продавала i3 як повністю електричний автомобіль, так і як гібрид зі збільшеним запасом ходу та невеликим двигуном внутрішнього згоряння. Тепер, коли маленький автомобіль знятий із виробництва, дилери виставляють власникам i3 величезні рахунки за ремонт. Проблема полягає у високовольтній батареї, використаній у конструкції i3.

Вона складається з восьми осередків, і коли хоча б одна з них виходить з ладу, рахунок за ремонт може бути величезним. Користувачі Reddit та інших соціальних мереж стверджують, що дилер виставив рахунок за ремонт на суму близько 33 000 доларів. Для іншої людини вартість заміни батареї становила 38 000 доларів.

Ще один користувач Reddit запитав: “Це нормально?” та поділився фотографією рахунку на загальну суму 71 208,27 долара. Ця цифра перевищує ціну нового i3 2021, яка варіювалася від 45 445 до 52 495 доларів.

Користувачі можуть знайти сторонню майстерню, готову виконати таку роботу за набагато меншу ціну, до 10 000 доларів.

Підпишись на головні новини у Google NEWS, щоб бути в курсі!

Джерело carscoops.com